HAKKIMIZDA


Mert Karoser dünden bu güne piyasa ve pazarın şartlarında araç üstü, kapalı, açık ve frigo polyester kasa imalatı ile 40 yılını müşteri memnuniyeti ile geride bırakmıştır. Her zaman kalite ve zamanında teslimat yapmayı ilke edinmiş ve çağın gerektirdiği yeniliklerle çeşitli ürün gamında kalitesini yükselterek, taşımacılık yapan firmalara hizmet vermektedir.

Günümüzün ekonomik koşullarında kaliteli seri üretim yapmak ve aynı zamanda ekonomik olarak müşterilerine en uygun hizmeti sunarak ayakta durmak oldukça zordur. Her şeye rağmen Mert Karoser kalitesinden ödün vermeden en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize en ekonomik şartlarda sunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile toplam kalite ve sürekli gelişme enerji verimliliği anlayışı içinde; sektördeki tecrübemizi, uzman kadromuzu ve teknolojik alt yapımızı müşteri memnuniyetine dönüştürerek elde ettiğimiz saygınlığı ve güveni korumak, standartlar ve yasal mevzuatlar çerçevesinde müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde, zamanında ve uygun maliyette hizmet sunarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamaktayız.